Yhteystiedot

Aukioloajat

Lehden toimisto ja toimitus ovat avoinna ma – to kello 9–14. Käyntiosoite on Koulutie 5 A 1, Juva. Asiakaspalvelu puhelimitse (puh. 015 – 350 3178) palvelee arkisin kello 8 – 16.

Tilaukset
Puh. 015 – 350 3178
tilaukset@juvanlehti.fi

 

Janne Tiainen
Päätoimittaja
Puhelin: 044 783 4244
Sähköposti: janne.tiainen@juvanlehti.fi

Jussi Silvennoinen
Toimittaja
Puhelin: 0440 350 516
jussi.silvennoinen@juvanlehti.fi

Tiina Eskelinen
 Toimittaja
Puhelin: 0440 350 172
Sähköposti: tiina.eskelinen@juvanlehti.fi

Toimituksen sähköposti: toimitus@juvanlehti.fi

Tuija Halonen
Asiakaspalvelu
Ilmoitukset ja tilaukset
Puhelin: (015) 350 3174
Sähköposti: ilmoitukset@juvanlehti.fi

Arja Vironen
Mediamyynti
Puhelin: (015) 350 3175, 044 035 0549
Sähköposti: arja.vironen@juvanlehti.fi
ESV-Paikallismediat Oy: Merja Luhtanen, myyntipäällikkö
Puhelin: 040 746 4334
Sähköposti: merja.luhtanen@esv-paikallismediat.fi

 

 

Hallinto

Hallintopäällikkö Päivi Sinkko puh. 015 350 3191
Toimitusjohtaja Kaija Huuhtanen puh. 0400 751 244
Henkilökohtaiset sähköpostit:
etunimi.sukunimi@esv-paikallismediat.fi

Jakelureklamaatiot (05) 3588 3650 ma-pe 6.00-8.30.

0200 220 20 (pvm/mpm) ma-pe 8.30-16.00 ja la-su 8.30-12.00.

 

ESV-Paikallismediat Oy

ESV-Paikallismediat Oy on osa Länsi-Savo -konsernia ja se julkaisee konsernin kerran viikossa torstaisin ilmestyviä paikallislehtiä.
Lataa pdf tästä
  

 

Joutseno-lehti (2 965)
Juvan Lehti (4 047)
Kaakonkulma; Virolahti, Miehikkälä, Ylämaa (4 496)
Kangasniemen Kunnallislehti (4 224)
Keskilaakso; Inkeroinen, Myllykoski, Anjala, Sippolan seutu (4 651)
Luumäen Lehti (3 502)
Länsi-Saimaan Sanomat; Savitaipale, Lemi, Taipalsaari ja Suomenniemi (4 377)
Pitäjänuutiset; Mäntyharju, Pertunmaa (5 132)
Puruvesi; Enonkoski, Kerimäki, Kesälahti, Punkaharju ja Savonranta (6 037)

LT2013