Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

Lehden asiakaspalvelu on avoinna maanantaina, keskiviikkona ja torstaina kello 9–11 ja 12-14.
Käyntiosoite on Piikkiläntie 2-4, Juva.
Asiakaspalvelu  puh. 015 – 350 3178 palvelee arkisin kello 8–16.

Tilaukset ja kuluttajailmoitukset
Puhelin: 015 350 3178
tilaukset@juvanlehti.fi
asiakaspalvelu@juvanlehti.fi

Mediamyynti
Arja Vironen
Puhelin:  044 035 0549
myynti@juvanlehti.fi

Toimitus
Janne Tiainen
Päätoimittaja
Puhelin: 044 783 4244
janne.tiainen@juvanlehti.fi

Suvi Peltola
Toimittaja
Puhelin: 0440 350 358
suvi.peltola@juvanlehti.fi

Toimituksen sähköposti: toimitus@juvanlehti.fi

ESV-Paikallismediat Oy: Merja Luhtanen, myyntipäällikkö
Puhelin: 040 746 4334
merja.luhtanen@esv-paikallismediat.fi

 

Jakelureklamaatiot
puh. 0200 220 20 (pvm/mpm) ma-pe 6.00-16.00 ja la-su 8.30-12.00.

 

ESV-Paikallismediat Oy

ESV-Paikallismediat Oy on osa Keskisuomalainen -konsernia ja se julkaisee konsernin kerran viikossa torstaisin ilmestyviä paikallislehtiä.
Lataa pdf tästä
  

 

Joutseno-lehti (2 965)
Juvan Lehti (4 047)
Kaakonkulma; Virolahti, Miehikkälä, Ylämaa (4 496)
Kangasniemen Kunnallislehti (4 224)
Keskilaakso; Inkeroinen, Myllykoski, Anjala, Sippolan seutu (4 651)
Luumäen Lehti (3 502)
Länsi-Saimaan Sanomat; Savitaipale, Lemi, Taipalsaari ja Suomenniemi (4 377)
Pitäjänuutiset; Mäntyharju, Pertunmaa (5 132)
Puruvesi; Enonkoski, Kerimäki, Kesälahti, Punkaharju ja Savonranta (6 037)

LT2013

Viikon kysymys

Mikä on sinulle mieluisin tapa liikkua ja reippailla talvella?

Näytä tulokset

Loading ... Loading ...
Kommentoi kyselyä