Mediamyynnin yhteystiedot

Juvan Lehti
Sähköposti: myynti@juvanlehti.fi
Vaihde (05) 210 011

 

Jukka Eskelinen
Mediamyyjä
044 751 7428
jukka.eskelinen@media.fi

Marko Hirn
Asiakkuuspäällikkö
044 751 7425
marko.hirn@media.fi

Petri Hulkkonen
Asiakkuuspäällikkö
0440 350 525
petri.hulkkonen@media.fi

Minna Liimatainen
Mediamyyjä
044 406 3006
minna.liimatainen@media.fi

Juha Lyytikäinen
Asiakkuuspäällikkö
0440 350 244
juha.lyytikainen@media.fi

Mari Makkonen
Mediamyyjä
Vanhempainvapaalla

Jaana Ojamies
Mediamyyjä
044 035 0511
jaana.ojamies@media.fi

Markku Olkkonen
Asiakkuuspäällikkö
046 920 9462
markku.olkkonen@media.fi

Kari Reponen
Asiakkuuspäällikkö
050 305 0830
kari.reponen@media.fi

Matti Siitonen
Asiakkuuspäällikkö
044 751 7426
matti.siitonen@media.fi

 

Harri Juutilainen
Myyntijohtaja, Etelä-Savo
044 016 1500
harri.juutilainen@media.fi

Viikon kysymys

Juvan, Puumalan ja Sulkavan seurakuntien tulevaisuudesta tehdään jälleen selvitys. Mitä mieltä olet seuraavasta väitteestä: Juvan seurakunnan pitää pysyä itsenäisenä hinnalla millä hyvänsä?

Näytä tulokset

Loading ... Loading ...
Kommentoi kyselyä